Висота проведена з вершини тупого кута рівнобічної трапеції,ділить її основу на відрізки 4 і 6

см.Знайдіть середню лінію

Ответы на вопрос

Отвечает Чебанова Настя.
Нехай дано АВСД - трапеція, АВ=СД, ВС║АД. ВН - висота, АН=4 см.
Знайти середню лінію.

Проведемо другу висоту СК. Тоді КД=АН=4 см.
ВС=2 см, КН=ВС=2 см.
АД=8 см, ВС=2 см.
Середня лінія=(АД+ВС):2=(8+2):2= 5 см.