При приготуванні каші свіже молоко можна замінити згущеним . Замість 200 г свіжого молока можна

узяти 40 г згущеного молока , Скільки знадобиться згущеного молока , щоб замінити 20 ,8 кг свіжого молока?

Ответы на вопрос

Отвечает Сливкина Анастасия.

20,8 кг = 20,8*1000=20800 г


200 г свіжого молока - 40 г згущеного

20800 г свіжого молока - ? г згущеного


?=\frac{200*20800}{200}=4160


Отже для щоб замінити 20 ,8 кг свіжого молока знадобиться 4160 грам  згущеного, або 4,16 кг


Отвечает Копылова Алёна.
200г.-40г.
20,8 кг.-х
решай пропорцией
(200г-0,2кг.)
(40г.-0.04кг.)
0.3/20.8=0.04/x
x=20.8*0.04/0.2
x=4,16(кг)
Ответ: 4,16кг