Сад біля сільської школи займає 1/4га землі,город-1/2га,а шкільні будівлі-1/8га.Яку площу землі

займає школа разом із садом і городом?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.

1 га=10000 м²

1/4+1/2+108=2/8+4/8+1/8=7/8га=8750 м² - площу землі займає школа разом із садом і городом