У дві кастрюлі порівну розлили 8л молока. З першой каструлі використали 3л молока. Ск. літрів

молока залишилось у першій каструлі?

Ответы на вопрос

Отвечает Потапенко Даня.

                 1                2      всего
Было           поровну           8 л
Взяли      3 л
Стало       ?

1) 8 : 2 = 4 (л) - разлили поровну
2) 4 - 3 = 1 (л) - осталось в первой кастрюле
Ответ: 1 л.