Знайдіть значення виразу -1/7+24 3/14+х+(-0,03), якщо х=-0,257


Ответы на вопрос

Отвечает Куренко Нина.

 -\tt\displaystyle\frac{1}{7} + 24\frac{3}{14} + (-0,257) + (- 0,03) = -\frac{2}{14} + 24\frac{3}{14} - 0,257 - 0,03 = 24\frac{1}{14} - \frac{257}{1000} - \frac{3}{100} = 24\frac{500}{1000} - \frac{1799}{7000} - \frac{210}{7000} = 23\frac{5701}{7000} - \frac{210}{7000} = 23\frac{5491}{7000}