діагональ осьового перерізу дорівнює 10 см і утворює з площиною основи кут 45° знайти радіус

циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Алина.
РЕШЕНИЕ
Диагональ - гипотенуза - с = d* 45° = D*√2.
Диаметр - катет 
D = 10 : √2 = 10*(√2/2) =  5*√2
Радиус - R = D/2 = 2.5*√2 - ОТВЕТ
Рисунок к задаче в приложении.