1.Звірі і птахи зібралися на лісову нараду.Усього було 80 ніг/лап/і 40 крил.Скільки звірів і

скільки птахів було на нараді.

Ответы на вопрос

Отвечает Будковская Настя.
всего лап ---------- 80 л.
всего крыльев --- 40 к.
зверей -------------- ? з.
птиц ------------------? п.
Решение.
      Для решения надо представить зверей и птиц. У каждой птицы две лапы и два крыла. у зверей четыре лапы, а крыльев нет.
1) 40 : 2 = 20 (п.) ----- столько птиц было.
2) 20 * 2 = 40 (л.) ----- столько лап у птиц всего
3) 80 - 40 = 40 (л.) ---- столько лап у зверей всего
4) 40 : 4 = 10 (з.) ------ столько зверей всего.
Ответ: 10 зверей и 20 птиц.
Проверка: 4*10 + 2*20 = 80;  80 = 80
Примечание: первые два действия можно не писать, ведь у птиц столько же лап, сколько и крыльев!

всього лап ---------- 80 л.
всього крил --- 40 к.
звірів -------------- ? з.
птахів ------------------? п.
Рішення.
     Для вирішення треба представити звірів і птахів. У кожній птиці дві лапи і два крила. у звірів чотири лапи, а крил немає.
1) 40 : 2 = 20 (п.) ----- стільки птахів було.
2) 20 * 2 = 40 (л.) ----- стільки лап у птахів всього
3) 80 - 40 = 40 (л.) ---- стільки лап у звірів всього
4) 40 : 4 = 10 (з.) ------ стільки звірів.
Відповідь: 10 звірів і 20 птахів.
Перевірка: 4*10 + 2*20 = 80; 80 = 80
Примітка: перші дві дії можна не писати, адже у птахів стільки ж лап, скільки і крил!