промінь oc проходить між сторонами кута aob який дорівнює 150.чому дорівнює кут AOC якщо він у 4

рази більший від кута COB.

Ответы на вопрос

Отвечает Коломиец Саша.
Нехай х-міра кута СОB , тоді міра кута АОС 4х,а разом 150 градусів
Отже , 4х+х=150
            5х=150
            х=150/5
            х=30,   30 - міра кута СОB
30*4=120-міра кута АОС
Відповідь:120(градусів)