Якщо в деякому десятковому дробі перенести кому вправо, на одну цифру, то він збільшиться на 44,46.

Знайдіть цей дріб.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Семён.
Перенести запятую вправо - значит умножить число на 10.
Имеем уравнение:

10х = х + 44,46
9х = 44,46
х = 44,46/9 = 4,94

Ответ: 4,94.