3. На першому полі працювало 13 тракторів, а на другому 15. Скільки тракторів мають переїхати на

друге поле , щоб на другому полі стало на 10 тракторів більше, ніж залишилося на першому полі?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

х - кількість тракторів на 1 полі

х+10 - кількість на 2 полі

тоді

13+15=28 - всього тракторів

х+х+10=28

2х=28-10

2х=18

х=9 - тракторів на 1 полі

28-9=19 - на 2 полі

19-15=4 - стільки має переїхати з першого поля на друге поле