мама подарувала 8 книжок, це у 2рази більше ніж подарував тато. на скільки книжок збільшилась

бібліотека дівчинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Дарменов Адилет.
1)8*2=16(кн.) Ответ:16
Отвечает Моргунова Ксения.
8:2=4
4+8=12
ответ: 12 книжек