Між цифрами 1 2 3 4 5 постав знаки дій і дужки так щоб значення утвореного виразу дорівнювало 40


Ответы на вопрос

Отвечает Усербаева Наргиз.
(12/3+4)*5=40
(1-2+3)*4*5=40