Петро, Іван і Микола збирали гриби. Петро зібрав 7/15 усіх грибів, Іван 5/12 решти, а Микола 28

грибів. Скільки вони зібрали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кримський Макс.

Ответ: 240

Пошаговое объяснение:

Сводим к общему знаменателю все числа кроме 28.

28/60+25/60=53/60

60/60-53/60=7/60=28

28*60:7=240