Вкладник вніс до банку 500 гривень під 14% річних.Яку суму грошей вкладник отримає через 2 роки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреевна Елена.

Пошаговое объяснение:

\frac{500*14}{100}=70\\ 70*2=140