Зробити ділення та множення розкладаючи на зручні додатки 63:3, 78:2; 21:3; 6*13; 67*8; 109*7


Ответы на вопрос

Отвечает Фриев Азамат.
63:3=60:3+3÷3=20+1=21
78÷2=66:2+12÷2=33+6=39
21:3=12:3+9÷3=4+3=7
6·13=6·2+6·11=12+66=78
67·8=40·8+27·8=320+216=536
109·7=10·7+9·7=700+63=763