Решите пожалуйста задание: 1.Відомо, що 380 кг руди першого виду містять 68,4 кг заліза. У якій

руді, першого чи другого виду, вищій відсотковий вміст заліза?

Ответы на вопрос

Отвечает Ракина Светлана.

1) Знайдемо відсоток заліза у руді першого виду:
380 кг - 100%,
68,4 кг - х%.
380/68,4 = 100/х; х = (68,4•100)/380; х = 18%.
2) Знайдемо відсоток заліза у руді другого виду:
420 кг - 100%,
96,6 кг - х%.
420/96,6 = 100/х; х = (96,6•100;/420 х = 23%.
Отже, заліза більше у руді другого виду.
Відповідь. У руді другого виду.