виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 36 см 25 см 32 см найдіть площу поверхні

паралелепіпеда по действиям. даю 12 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Брусникин Александр.
Формула : S = 2(ab + bc + ac) 
2х(36х25 + 25х32 + 32х36)
Почнемо зі дужки.
1) 36х25=900
2) 25х32=800
3) 32х36=1152
4) 900+800=1700
5) 1700+1152=2852
6) 2852х2=5704.
Ответ : S=5704.