У шостому класі навчаються 30 учнів з яких математику знають на достатньому ріввні 12 учнів.Скільки

% усіх учнів класу становлятьті що знають маьематику на достатньому рівні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Успасских Максим.

1)12:30*100=40%

Ответ:40%

1 0
Отвечает Патласова Оля.

Ответ: 40%

Пошаговое объяснение:

1)100 ÷ 30 = 3.3

2)3.3 × 12 = 40