Уш саннын арифметикалык ортасы 3,2.Осы сандардын алгашкы екеуинин арифметикалык ортасы 2,85.Ушинши

санды табындар.

Ответы на вопрос

Отвечает Штонда Александр.
(3.2×3)-(2.85×2)=9.6-5.7=3.9
Жообу:3.9