У квітковий магазин завезли 100 гладіолусів.П яту частину квітів становили білі

гладіолуси, а решту-червоні.Скільки червоних гладіолусів завезли в магазин? допоможіть решити

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллина Дания.
1. 100:5=20(гл.)білих
2. 100-20=80(гл.)червоних