До весняних свят у типографii надрукували 1200 вiтальних листiвок. 4год. друкували листiвки одного

виду i2 год. iншого виду, друкувавши щогодини однакову кiлькiсть листiвок. Скiльки листiвок кожного виду надрукували в типографii?

Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.
4+2=6 год друкували листівки
1200:6=200 листівок друкували за годину
4*200=800 листівок одного виду надрукували
2*200=400 листівок іншого виду надрукували
Відповіль одного виду-800 іншого-400