Помогите решыть задачу 2,5кг цукерок коштують 65грн. Скільки коштують 3,5кг таких цукерок.


Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанова Ника.
1) 65:2,5=26(грн.) - один кілограм цукерок
2)26*3,5=91(грн.)
Відповідь: 3,5 кг таких цукерок коштують 91 грн
Отвечает Войткевич Таня.
1) 65/2,5=26 (грн) - коштує 1 кг цукерок
2) 26*3,5=91(грн)

Відповідь : 3,5 кг таких цукерок коштує 91 грн