Знайти суму всих натуральних чисел що закинчуюця цифрой 5 


Ответы на вопрос

Отвечает Печенькин Рома.
Якщо всіх то сума кардинальне число, тому що всіх натуральних чисел, що закінчується цифрою 5 необмежена кількість, нескінченність

якщо одноцифрових то 5
якщо двоцифрових 15+25+..+95=(15+95):2*((95-15):10+1)=495
....
можливо задача не володіє вичерпністю умови по простій недаблості