. Радіус кола дорівнює см. Знайдіть сторону правиль-ного трикутника, описаного навколо цього

кола.А) 12 см; Б) 6 см; В) 63 см; г) 33 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Кирилл.

Сторона правильного трикутника a = R√3 = 2√3·√3 = 2·3 = 6 см.

Відповідь: 6 см.