Допоможіть розв'язати рівняння 1/6х=7/48. ; 16 2/3÷х= 2 2/9


Ответы на вопрос

Отвечает Ланчези Влад.

1/6 x =7/48


x=7*6/1*48 = 7*1/1*8=7/8


2/3 :x=2 2/9


2/3 :x = 20/9

2/3x=20/9


3x*20=2*9

60x=18

x=18/60= 3/10=0,3