У Михайла вдвічі більше горіхів,ніж у Миколи,а в Петра втричі більше,ніж у Миколи.Скільки горіхів у

Миколи,якщо у ваіх разом 72 горіхи?в виді рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Вирясов Кирилл.

Ответ:

12 горіхів, 24 горіхи, 36 горіхів.

Пошаговое объяснение:

Нехай у Миколи х горіхів, тоді у Михайла 2х горіхів, а у Петра 3х горіхів. Маємо рівняння:

х+2х+3х=72

6х=72

х=12.

У Миколи 12 горіхів, у Михайла 12*2=24 горіхи, у Петра 12*3=36 горіхів.