тік төртбұрыштың ұзындығы 1м 5см ал ені одан 7 есе кем периметрі осы тік төртбұрыштың

периметріндей шаршының қабырғасын тап

Ответы на вопрос

Отвечает Подорожная Лиза.
1м5см=105см
105/7=15см
тик тортбурыштын периметири
(105+15)×2=240

шаршынын кабыргалары тен
240÷4=60
ж/бы:шаршынын кабыргасы 60см