Довжина однієї із сторін прямокутника дорівнює 39 см, що на 12 см менше від довжини другої сторони.

Знайдіть периметр прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Skobeeva Sofia.

39+12=51 (см) - друга сторона прямокутника

(39+51)*2=180 (см) периметр прямокутника

Відповідь: 180 см.