Допоможіть зробити, Математика М.В.Богданович №1032!       та №1034!    

       Дуже Дуже Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!              Зробіть! До 22:00     Та ще раз Дякую!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Мирон.

№1032
565 :100 *72 =406,8  (га)

===================================================

 

№1034
250:100 *6 =15(кг)

Отвечает Волошина Виталина.

1032) 565 :100 *72 =406,8  (га)

 

1034) 250:100 *6 =15 (кг)