6 (1.5-2.5x)=24.5-3.5(5+2x) помогите срочно!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Вадим.

1)Потрібно відкрити дужки.

2)Відняти числа.

3)Перенести доданки.

4)Звести подібні доданки.

5)Обчислити.

І буде;

6(1,5-2,5х)=24,5-3,5(5+2х)

9-15х=24.5-17.5-7х

9-15х=7-7х

-15х+7х=7-9

-8=-2

х=1:4(одна четверта)