Знайдіть добуток коренів даних рівнянь:3,45х+7,455=14,01 і 5,676-1,82=3,31


Ответы на вопрос

Отвечает Бородулина Анастасия.
3,45х+7,455=14,01
5,676-1,82=3,31


3,45х=14,01- 7,455
3,45х=6,555
х=6,555/3,45
x=1.9

5,676-1,82x=3,31
-1,82x=3,31-5,676
-1,82x=-2,366
x=-2,366/-1,82
x=1.3