Серед куплених 16 зошитів було 5 зошитів у лінійку.Яку частину всіх зошитів складають зошити в

лінійку

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.
5/16 (бо ми беремо 5 зошитів у лінійку й ділимо на всю кількість, і отримуємо частину)
Отвечает Минеева Карина.

Ответ:

31,25% складають зошити у лінійку. Або 5/16

Пошаговое объяснение:

1 спосіб:


16 це 100%

5 це х%

х=5*100:16=31,25%


2 спосіб (якщо треба без х):


16:100=0,16 - склалає 1%

5:0,16=31,25%



А якщо потрібно не відповідь, а просто вказати, яку частину то 5:16=5/16