У книжці 320 сторінок,Сергій прочитав 5/8 книжки.Скільки це сторінок? Скільки сторінок залишилось?


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Юлия.
Прочитал 200 страниц, а осталось 120.
320:8=40( это 1/8 книги)
5×40=200(прочитал)
320-200=120(осталось)
Отвечает Ибрагимов Эрвин.
320:5=64(кн) он прочiтал