Бір орындықты екі адам 3 және 5 сағат жасайды.Ал екеуі бірігіп 8 орындықты неше сағатта жасайды?


Ответы на вопрос

Отвечает Семашко Евгений.
1)3+5=8
2)8×8=64
3)64÷2=32.