Довжина ребра куба 3 М. Пофарбували 5/9 поверхні куба. Знайди площу пофарбованої поверхні куба.


Ответы на вопрос

Отвечает Косан Бекзат.

Площа однієї грані складає 3*3=9 м²

Площа поверхні куба 9*6=54 м²

Площа пофарбованої поверхні 5\9 * 54 = 30 м²

Відповідь: 30 м²