Розв'яжи задачу. о табору вийшла група туристів і рушила в бік озера зі швидкі- стю 4 КМ/ГОД.

Через 1,5 год слідом виїхав велосипедист зі швидкістю 12 км/год. Через який час і на якій відстані від табору велосипедист наздожене туристів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

1,5·4 = 6 км пройдёт туристы за 1,5 ч.

12-4 = 8 км/ч скорость сближения

1,5:8 = 0,1875 ч время до встречи

14·0,1875 = 2,625 км от лагеря произойдёт встреча.