Альоша прочитав 4/11 книги,2 дня на 1/11 більше. Яку частину книги прочитав за 2 дні. Скільки

всього сторінок у книзі , якщо залишилося прочитати 24 ст.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслихин Алексей.

1)4/11+1/11=5/11 - прочитав 2 дня

2)4/11+5/11==9/11 - прочитав за два дні

3)1-9/11=2/11-залишилося прочитата

2/11=24 сторінки, 1/11=12 сторінок

4)9•12=108ст - прочитав

5)108+24=132 ст -  всього  у книзі 

 

 Відповідь: 132 сторінки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Отвечает Мешкова Валерия.

34 листа 34 листа 34 листа както получается у меня