Дві бригади, працюючи разом зорали поле за 8 год. За скільки годин може зорати поле кожна бригада,

працюючи самостійно, якщо одній бригаді на це потрібно на 12 год більше, ніж інший?

Ответы на вопрос

Отвечает Завалкина Амина.

Розв'язання завдання додаю. 2 л.



Отвечает Леонов Никита.

Продуктивність двох бригад: 1/8 поля за годину.

Продуктивність першої бригади: 1/х поля за годину.

Продуктивніть другої бригади: 1 / х+12 поля за годину.

Отже, отримаємо рівняння:

1/х + 1 / х+12 = 1/8

х+12+х / х·(х + 12) = 1/8

2х+12 / х·(х + 12) = 1/8

8 · (2х + 12) = х · (х + 12)

16х + 96 = х² + 12х

х² - 4х - 96 = 0

За теоремою Вієта:

х₁ = -8 — не задовольняє умові

х₂ = 12

12 + 12 = 24

Відповідь: 12 год. і 24 год.