Периметри рiвносторонньго трикутника I квадрата рiвнi .Очислiть площу квадрата якщо сторона

трикутника дорiвнюэ 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Капар Абзал.

Ответ:

81см^2

Пошаговое объяснение:

Pтрикутника=Pквадрата

Сторона трикутника= 12см

Трикутник рівносторонній. Отже всі сторони рівні

Pтрикутника = 12 + 12 + 12 =36см

Тоді і Pквадрата= 12 см

В квадрата всі сторони рівні, а якщо його периметр- 36см, то сторона квадрата = 36 : 4= 9см.

S квадрата = 9*9= 81см^2