Знайдіть найменше ціле число, що є розв'язком нерівності (х – 3)(х + 3) — 4х = (х – 1)^2– 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Черепанова Даша.

Пошаговое объяснение:

(x-3)*(x+3) - 4*x = (x - 1)² - 5

- 9  - 4*x = - 2*x + 1 -5

2*x = - 9 + 4 = -5

x = -5/2 = - 2.5 - ответ.

Однако не целое.