Периметр прямокутника дорівнює 12,4 см, одна з його сторін на 3,8 см менша від другої. Знайдіть

площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедиярова Актоты.
Х см ширина
х+3,8 см длина

(х+3,8+х)*2=12,4
2х+3,8=6,2
2х=2,4
х=1,2 см ширина
1,2+3,8=5 см длина
1,2*5=6 кв см площадь