Площа прямокутника 640метрів в квадраті,а довжина сторони 40м.Знайди площу квадрата,периметер якого

дорівнюе периметру прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Рауан.
Sпрямоуг.=a*b
640=40*b, b=16 см
Рпрямоуг=2*(a+b), Pпрямоуг=2*(16+40)=112. Pкв=112 см по условию.
Ркв=4а
112=4*а, а=112/4, а=28
Sкв=a², Sкв=28²=784 см²