"помогите решить задачу За течиею моторний човен проплив 344км\ 4год проти течi його

швид.на18 км\год менша нiж за течиею Скiльки км. пропливе проти течii за 5 год"

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Виктория.
За течією - 344 км за 4 години =86 км в годину
Проти течії - на 18 км/год менша = 86-18 = 68 км/год - проти течії
68*5=340 км пропливе за 5 годин проти течії