знайдіть ребро куба якщо його об'єм дорівнює об'єму прямокутного паралелепіпеда з вимірами 4 см 3

см 144 см

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеевич Артём.
V= abc= 4*3*144=1728 (прямок. паралелепіпеда)
V=a*a*a (куба)
а= корень куб. из 1728= 12  см - ребро куба