Відстань між двома пунктами 1840км.Із цих пунктів назустріч один одному одночасно виїхали два

поїзди. Перший проїхав 5/8,а другий 3/10від усього шляху. На якій відстані один від одного перебувають ці поїзди? Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Мастюшкина Олеся.
1840÷8×5=1150км проехал 1 поезд
1840÷10×3=552км проехал 2 поезд
1840-(1150+552)=138км осталось между ними
Отвечает Козлов Ростислав.
1)1840/8*5=1150 (км) проїхав І
2)1840:10*3=552 (км)проїхав ІІ
3)1150+552=1702(км)проїхали обидва
4)1840-1702=138(км)відстань між поїздами