Моторний човен проплив 42,75 км за течією річки і 23,1 км проти течії.Скільки часу рухався

човен,якщо його власна швидкість за течією річки -34,2 км/год ,а його власна швидкість-32,5?

Ответы на вопрос

Отвечает Поболь Артём.
42.75÷34,2=1.25(ч)-двигалась по течению;
34,2-32,5=1,7(км/ч)-скорость течения реки;
32.5-1.7=30.8(км/ч)-скорость лодки против течения;
23,1÷30,8=0,75(ч)-двигалась против течения;
1.25+0.75=2(ч)-двигалась лодка всего