на пошиття 4 однакових суконь викоростали 12м ситцю а на пошиття 2 однакових сорочок 4м ситцю на

скильки бильше тканини викоростали на пошиття одний сукнодний сорочкии ниж на пошиття

Ответы на вопрос

Отвечает Шашков Миша.
12/4=3 на одну сукню
4/2=2 на одну сорочку
3-2=1
Ответ на 1м больше