У першому бідоні молока на 7л.більше,ніж у другому.Скільки літрів молока в кожному бідоні,якщо у

двох бідонах разом 53л?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

1) 53 - 7 = 46 (л) - поровну в двух бидонах;

2) 46 : 2 = 23 (л) - в одном бидоне;

3) 23 + 7 = 30 (л) - в другом бидоне.

Вiдповiдь: 23 л i 30 л.