6+4=10 жəне 2+3=5 теңдіктерін пайдаланып , қандай екі таңбалы екі санды қосуға болады? Осындай

бірнеше қосынды жаз. Олардың мəндерін тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Максим.
5+7=12. 6+6=12
30+25=55. 35+20=55
40+40=80. 60+20=80
60+80=140. 70+70=140
60+70=130. 65+65=130