Задача.Визначте довжину рыки Урал якщо її несудохідна ділянка становить 3/4 а судосхідна 0.25 всієї

довжини ріки і довжина першої ділянки більша за довжину другої на 1200км

Ответы на вопрос

Отвечает Аббасов Александр.
Нехай загальна довжина річки Урал = Х км, тоді
її несудохідна ділянка становить (3/4)*х = 0,75*х,а а судосхідна = 0.25*х.Так як довжина несудохідної ділянки більша за
довжинусудохідної на 1200км, тоді виходить, що
0,75*х-1200=0,25*х
0,75*х-0,25*х=1200
0,5*х=1200
х=1200/0,5
х=2400 км

Відповідь: довжина ріки Урал  становить 2400 км